Hronček & Partners je partnerom INOFEST-u

08.09.2021 | Autor: Hronček & Partners, s. r. o.
2 min
Hronček & Partners je partnerom INOFEST-u

Naša advokátska kancelária Hronček & Partners, s. r. o. sa stala v roku 2021 partnerom festivalu inovácií INOFEST, ktorý organizuje spoločnosť INOVATO. Festival umožňuje stretnutie inovatívnych firiem zo Slovenska a Českej republiky, diskusiu zaujímavých ľudí a expozície z rôznych oblastí podnikania.

Nebudú chýbať ani pútavé workshopy. Obsahom je formou workshopov a diskusií odpovedať na otázku, do čoho investovať a aké príležitosti prináša technologický trh pre zefektívnenie podnikania.

Diskusie sa zúčastníme aj my, kedy náš advokátsky koncipient Viktor Feťko bude diskutovať na tému alternatívne financovanie rozvoja, start-upov a inovácií. Okrem toho budú diskutované ďalšie témy ako financovanie inovácií, energetika, eMobilita, Agro a technologické trendy. Vystúpia zaujímaví rečníci ako napríklad Gerd Leonhard a predseda vlády Slovenskej republiky Eduard Heger.

Prečo sa zúčastniť festivalu? Ukážeme Vám ako využiť naplno Váš potenciál. Povieme Vám kde sú v tejto dobe nové príležitosti a kde sa oplatí investovať v najbližších 3 rokoch. Taktiež je tu možnosť využiť príležitosť diskutovať o inovačnej stratégie Slovenska. Bude sa tu nachádzať široká škála potenciálnych business partnerov a sponzorov.

Festival bude prebiehať v dňoch 23.9.2021 - 24.9.2021 online formou zadarmo.

Ponúkame Vám príležitosť zúčastniť sa aj večerného programu kde na Vás bude čakať neformálny networking v príjemnom prostredí s inšpiratívnymi osobnosťami a slávnostné odovzdanie cien INOVATO AWARDS 2021 a samozrejme stretnete sa naživo s komunitou INOVATO.

„Každá kríza môže byť dobrá. Pretože vás prebudí.“ Ryan Reynolds

Hronček & Partners


Hronček & Partners, s. r. o.

Hronček & Partners, s. r. o.

"Kvalitný obsah netvoria copywriteri, ale odborníci."