Hľadáme právne asistentky / asistentov do nášho tímu!

01.12.2023 | Autor: Hronček & Partners, s. r. o.
1 min

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Študenti alebo študeny, ktorí v tomto šk. roku (2023/2024) ukončia minimálne  III. ročník bakalárskeho štúdia v odbore právo ponúkame pracovnú pozíciu právneho asistenta v advokátskej kancelárii formou dohody o brigádnickej práci študenta s vyhliadkou zamestnania po skončení štúdia.

Obsahom pracovnej náplne bude príprava, spracovanie a kompletizácia podkladov a jednoduchých podaní podľa pokynov a pod dohľadom senior právnikov, vypracovanie právnych rešerší, vyhľadávanie judikatúry, práca s odbornou literatúrou ako aj pomoc pri zabezpečovaní bežnej agendy advokátskej kancelárie vrátane pomocných administratívnych činností.

Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v stabilnej, ale dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje, možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať, práca v príjemnom, mladom kolektíve, kurzy anglického jazyka, teambuildingové aktivity rôzneho charakteru.

Informácie o výberovom konaní
V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite prosím svoj motivačný list, životopis a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore
právo

Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
precíznosť, vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre tímovú prácu, spoľahlivosť, diskrétnosť, samostatnosť, kreativita, dobré komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie

Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Termín nástupu
asap

Mzdové podmienky (brutto)
4,1 EUR/hod.

Máte záujem? Prihláste sa cez Profesiu.

Hronček & Partners, s. r. o.

"Kvalitný obsah netvoria copywriteri, ale odborníci."