Všetko čo potrebujete k digitálnej transformácií

Spoločnosť sa za posledné roky významne posunula od analógovej do digitálnej formy. Významne k tomu dopomohla aj pandémia COVID-19, kedy boli ľudia po celom svete donútení pracovať v online a digitálnom svete. Potreba digitalizovať spoločnosť sa tak za krátky čas stala celosvetovou prioritou a, dovolíme si povedať, aj celosvetovo finančne dostupnou prioritou. S ňou však prichádzajú aj rôzne nástrahy vo forme zvýšeného počtu kybernetických hrozieb, úniku údajov, ochrane informácií a dát spoločností a ochrane osobných údajov jednotlivcov.

Dnes však digitálnej transformácií doba praje. A nie len doba, ale aj možnosti, ktoré so sebou tento trend prináša. Nimi je okrem iného výrazne zlepšená finančná dostupnosť služieb v oblasti digitálnej transformácie a kybernetickej bezpečnosti. Navyše sa digitalizácia interných procesov spoločnosti stala dostupnou aj pre menšie podniky a dokonca sa táto téma spojená s kybernetickou bezpečnosťou dostáva do popredia aj prostredníctvom dotačných a grantových schém na medzinárodnej aj národnej úrovni. Desiatky výziev zameraných na tieto témy, ktoré budú postupne uvoľnené na čerpanie z prostredkov Európskej únie a ďalších, môžu záujemcovia využívať na zabezpečenie digitálnej bezpečnosti, digitálnej transformácie alebo na celkový digitálny rozvoj svojich spoločností.

Navyše, trend digitalizácie a s ním rastúci počet kybernetických hrozieb musia reflektovať aj zákonodarcovia na úrovni Európskej únie a jednotlivých členských štátov. Nové smernice a nariadenia (DORA, NIS2, CER) budú čoskoro transponované do našich zákonov. Na tieto zmeny budú musieť spoločnosti reagovať, a preto, ak sa budú chcieť zabezpečiť voči kybernetickým hrozbám, majú na to vďaka možnému externému financovaniu ideálnu príležitosť.

Stačí sa len dôkladne pripraviť a využiť príležitosti na financovanie svojho digitálneho rozvoja kým nebude neskoro. Digitálne transformovať Vašu spoločnosť a pripraviť ju na všetky nástrahy s tým spojené totiž nikdy nebolo dostupnejšie.

Máte zájem o tuto službu?

Nechte nám kontakt nebo nám napište na info@topprivacy.sk

Povinná položka. IČ musí obsahovat 8 číslic
Povinná položka. Zadejte prosím e-mail ve správném tvaru
Povinná položka
Povinná položka

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Povinná položka