INOFEST 2023: Festival inovácií bude už o pár dní!

20.09.2023 | Autor: Top privacy s.r.o.
1 min

Už 26. a 27. septembra sa bude v Prešove konať štvrtý ročník festivalu inovácií – INOFEST 2023 pod záštitou inovačného združenia INOVATO. Snahou tohto festivalu a samozrejme aj združenia je spájať firmy, expertov a jednotlivcov z rôznych oblastí a vytvárať nové možnosti riešenia súčasných ekonomických a spoločenských problémov.

INOFEST 2023: Festival inovácií bude už o pár dní!

 Už štvrtý ročník tohto festivalu opäť prináša zaujímavé témy a široké spektrum rečníkov ako napríklad členov INOVATO, firmy, zástupcov inovačného ekosystému, zástupcov štátnej správy, školy, univerzity, študentov či verejnosť. Ústredné okruhy tohto ročníka sú:  Sieťovanie, Spolupráca, Novinky a inovácie, Stratégia a rast.

V rámci programu sa môžete tešiť na prednášky s rečníkmi, napríklad na témy: Udržateľná budúcnosť logiky, Dopady umelej inteligencie na riadenie výrobe a mnohé iné.  Jedným z rečníkov bude aj členka nášho tímu pani Barbora Plavcová Gombarská, ktorá sa bude venovať tému Bezpečnosť dát v digitálnej podobe. Zúčastniť sa môžete aj 3 workshopov. Program bude naozaj bohatý a rozhodne bude z čoho vyberať. Nepremeškajte skvelú príležitosť, ktorú tento festival prináša!

Viac informácií o programe, rečníkoch či možnosti zakúpenia lístku sa dočítate na tomto linku: INOFEST 2023.


Top privacy s.r.o.

Top privacy s.r.o.

"Kvalitný obsah netvoria copywriteri, ale odborníci."